Makina Emniyeti İçin Işık Bariyerleri
  100% Güvenli Alışveriş
  0850 333 18 23
  info@pikosis.com.tr
  Sipariş Takibi
  Fiyat Listeleri
  Pikosis Blog
0

Makina Emniyeti İçin Işık Bariyerleri

Işık Bariyeri, tehlikeli noktaların ve tehlikeli alanların güvenilir ve ekonomik şekilde emniyete alınması gereken her yerde kullanıma sunuluyor. Çeşitlere bağlı olarak farklı makina fonksiyonlarına entegre olarak veya güvenli kontrolör çözümleri üzerinden seçilebilir. Ürün yelpazesi özel ortam koşulları için küçük ve kompakt gövde şekillerini veya aşırı sağlam ve dirençli çeşitleri en yüksek güvenlik seviyesine kadar kapsamaktadır. Güvenilir ve arızasız bir güvenlik sensörü, yüksek tesis kullanılabilirliği ve üretkenlik sunar. İnsanın ve makinenin “el ele” çalışma yaptığı tüm noktalarda, güvenlik ışık perdelerimiz dikey olarak el ve parmak koruması, giriş güvenliği veya yatay olarak alan emniyeti şeklinde kullanılabilir. Entegrasyon özelliği, kullanılabilirlik, ekonomiklik açısından en yüksek gereksinimleri bile karşılar. Işık bariyerleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir online sipariş verebilirsiniz.
     
Üretim sürecinde tehlikeli olan bölgelere erişimin güvenceye alınması için kullanılan ışık bariyeri sistemleri, kızılötesi ışınları ile gözle görülemeyecek boyuttadır. Işınların kesintiye uğraması halinde kendini anında kapatan bu sistem, personellerin daha güvenilir şartlarda çalışmalarına imkan tanımaktadır. 
      
Işık bariyeri fiyatı diğer mekanik koruyucular ile kıyaslandığı zaman çok daha ekonomik bir seviyededir. 

Işık Bariyeri Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar :

İnsan ile makinenin birlikte çalıştığı her alanda kullanımı mümkün olan ışık bariyer sistemi, ihtiyaca göre dikey ya da yatay güvenliği şeklinde kullanılabilmektedir. Entegreli olarak kullanılabilir özelliğe sahip olan ve ekonomik yönden de birçok gereksinimi karşılamayı başaran ışık bariyeri, birçok farklı seçeneği aynı anda sizlerin ihtiyacına sunmaktadır. 
     
Sürekli olarak yenilenen yapısı ile birlikte güvenlik önlemini en üst düzeye çıkartabilmeyi başaran ışık bariyeri sistemi, hasara ve darbeye karşı da daha dayanıklı bir hale getirilmiştir. Kolay montaj imkanı sunan ve kolay programlama özelliği ile güvenlik fonksiyonlarını da daha da arttıran ışık bariyeri sistemleri, en alt alandan en üst alana kadar her nokta için üstün bir güvenlik sağlamayı başarmaktadır. 

Son Yazılar

pikosis.com - Türkiye'nin Online Elektronik Alışveriş Sitesi

Türkiye'nin elektronik pazaryeri Pikosis, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayarak kurulduğu 2010 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor.

İster bireysel ister kurumsal müşteri olun, pikosis'in avantajlı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik toplu siparişlerinizde size özel iskontolarımızda mevcuttur. pikosis.com IOS ve Android mobil uygulamaları ile alışveriş yapmak, son derece hızlı ve kolay.

Pikosis Andorid Uygulaması Pikosis Apple Uygulaması
İnternette Güvenli Alışveriş © Copyright 2018, Pikosis Elektrik Elektronik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. | Her Hakkı Saklıdır.